Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88117
Stary 01.08.2021, 07:33
Nie ma co kpić. Może się okazać ze Casillasem nie będzie ale wystarczy ze dojdzie do poziomu obecnego Lisa albo lepiej a to już będzie postęp. Faktem jest ze Bieganski obie bramki zawalił jako bramkarz. Ale z drugiej strony zobaczcie jak zareagował od początku meczu. Koledzy z obrony wstawili go na minę kilka razy, a on zero strachu, dobra dynamika i czucie napastników/strzelających. Na pewno będzie musiał sporo poprawić. Na razie mamy talent. Pytanie jak z nim popracujemy taktyczno-technicznie w zakresie bramkarskich umiejętności.
A dla tych którzy się nabijają czy mądrzą to niech się zastanowią jak zachowaliby się w nowej robocie gdy szef przychodzi i mówi ze od jutra będziesz robić tematy po koledze, a ze nie wiesz czy nie umiesz wszystkiego to trudno. Życie.
Odpowiedz cytując