R33 napisał(a):

Biegański to będzie nasz Casillas, Gruszkowski - Dani Alves, a Starzyński - Messi. Pewnie za jakiś czas na ławce trenerskiej zasiądzie Sobolewski i zostanie naszym Zidanem.
Dodam tylko, że 10 lat temu Daniel Brud był naszym Gerrardem.
PS: W sumie nie tyle co z racji pozycji ale z racji transferu to można powiedzieć, że Mączyński to jest nasz Luis Figo.
|
Masz lepszy pomysł na rozwój klubu, to napisz biznesplan, znajdź inwestorów i odkup klub. Bo to - to jest żałosne.
Podstawy ogrywania młodych to:
- będą popełniać błędy, mieć wahania formy
- nie wszyscy wypalą.
Taki Lis któremu niektórzy chcieliby dawać wysoką podwyżkę (sorry, Turcy dali większą) był na tym forum szmacony za Stolarczyka.