Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88116
Stary 01.08.2021, 07:28
R33 napisał(a):Wyświetl post
Biegański to będzie nasz Casillas, Gruszkowski - Dani Alves, a Starzyński - Messi. Pewnie za jakiś czas na ławce trenerskiej zasiądzie Sobolewski i zostanie naszym Zidanem.

Dodam tylko, że 10 lat temu Daniel Brud był naszym Gerrardem.

PS: W sumie nie tyle co z racji pozycji ale z racji transferu to można powiedzieć, że Mączyński to jest nasz Luis Figo.
Masz lepszy pomysł na rozwój klubu, to napisz biznesplan, znajdź inwestorów i odkup klub. Bo to - to jest żałosne.

Podstawy ogrywania młodych to:
- będą popełniać błędy, mieć wahania formy
- nie wszyscy wypalą.

Taki Lis któremu niektórzy chcieliby dawać wysoką podwyżkę (sorry, Turcy dali większą) był na tym forum szmacony za Stolarczyka.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując