|
debile patrza na wynik , standard
Bieganskie mial w 1 polowie 2 tzw. wondersavy , wyjął 2 niemoożliwe
można powiedziec ze ten remis on nam uratował
może w koncu sie spelni moje marzenie o wislackim Casillasie
Napewnoi jest pod kazdym wzgledem lepszy od Lisa
|