Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88107
Stary 31.07.2021, 22:45
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
W pierwszym składzie zagrało dzisiaj 5 nowych piłkarzy, z ławki weszło 3 kolejnych
W pierwszym składzie zagrało 3 młodzieżowców, z ławki weszło 2 kolejnych
Po 2 meczach mamy 4 pkt
Ja tutaj przegapiłem że my w tym sezonie gramy o mistrzostwo czy o co chodzi?
Gruszkowskiego chca na ławkę sądząc, gdzie widać u chłopa duży potencjał i mega fizyczne predyspozycje do gry jako boczny obrońca, potrzebuje tylko nauki i ogrania
Biegański ma 19 lat, z samego skrótu widziałem że przynajmniej 3 razy nam tylek uratował a tu żal że popełnił blad
Narzekanie na Starzyńskiego
Innej drogi na wyjście z długów nie ma niż wypromowanie kilku młodych i ich sprzedaz, szczególnie w dzisiejszych czasach, gdzie naprawdę niewiele potrzeba żeby sprzedać młodego za nieźle pieniądze na zachód
A ze wiąże się to z błędami, nierówna gra?
No wiąże, trzeba się z tym pogodzić
Standard. Zero cierpliwości

Bardzo fajnie gdyby nie ściągali żadnego bramkarza tylko dali bronić Bieganskiemu. Potencjał jest a ściągnęli go po to żeby się rozwijał a nie oglądał z ławki jakiegoś ogranego dziadka. Dziś mógł się przy bramkach zachować trochę lepiej, ale wyciągnął najmniej 2 setki. Niech gra. Na ławce nie zbierze doświadczenia meczowego. Majecki czy Dragowski w tym wieku bronili i nie było szukania kwadratowych jaj.
Odpowiedz cytując