Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88106
Stary 31.07.2021, 22:43
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
W zimie to podpisuje z kim chce i proponują Ci frytki, żebyś puścił go od razu, a nie w lecie. A jak nie puścisz, to masz obrażonego bramkarza
Dla mnie ten transfer to też w sumie frytki. Nie problem było sprzedać Lisa.
Mistrzostwem było by opchnąć Forbesa...no ale wiza itp.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując