serek.c2 napisał(a):

W zimie to podpisuje z kim chce i proponują Ci frytki, żebyś puścił go od razu, a nie w lecie. A jak nie puścisz, to masz obrażonego bramkarza
|
Dla mnie ten transfer to też w sumie frytki. Nie problem było sprzedać Lisa.
Mistrzostwem było by opchnąć Forbesa...no ale wiza itp.
