|
W pierwszym składzie zagrało dzisiaj 5 nowych piłkarzy, z ławki weszło 3 kolejnych
W pierwszym składzie zagrało 3 młodzieżowców, z ławki weszło 2 kolejnych
Po 2 meczach mamy 4 pkt
Ja tutaj przegapiłem że my w tym sezonie gramy o mistrzostwo czy o co chodzi?
Gruszkowskiego chca na ławkę sądząc, gdzie widać u chłopa duży potencjał i mega fizyczne predyspozycje do gry jako boczny obrońca, potrzebuje tylko nauki i ogrania
Biegański ma 19 lat, z samego skrótu widziałem że przynajmniej 3 razy nam tylek uratował a tu żal że popełnił blad
Narzekanie na Starzyńskiego
Innej drogi na wyjście z długów nie ma niż wypromowanie kilku młodych i ich sprzedaz, szczególnie w dzisiejszych czasach, gdzie naprawdę niewiele potrzeba żeby sprzedać młodego za nieźle pieniądze na zachód
A ze wiąże się to z błędami, nierówna gra?
No wiąże, trzeba się z tym pogodzić
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|