Wyświetl pojedynczy post
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88100
Stary 31.07.2021, 16:20
Buchalik to straszna mizerią od zawsze to podkreślam. Najmniej charyzmatyczny i cienki piłkarz, dla niego to dar od niebios że sobie może u nas być i nie grać, zawsze miałem go za pozbawionego ambicji. I cieszę się że trener bramkarzy go odstrzelił. Oby jak najszybciej się go pozbyć. Czuję że skończy w jakiejś Garbarnii lub Wieczystej.
Odpowiedz cytując