|
Ja nie czaję, po co nam był ten Rosa. Buchalik jako drugi doświadczony bramkarz spokojnie dawałby radę. Biorąc pod uwagę mizerię w naszej obronie, to i jako pierwszy by nie odstawał.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|