1q2 napisał(a):

No ja nie wiem ja my mamy budować drużynę, gdy po przygotowaniach, i już inauguracji, w takim momencie pozbywamy się wg. mnie, naszego najlepszego gracza i co ważniejsze, bramkarza. Tak na prawdę nie mając żadnej stabilnej alternatywy.
Pojawienie się nagle Forbesa to też jakiś żart. Niestety panowie ale to grubo nie profesjonalne.
Nie wiem czy były próby czy nie, ale jak nie to tym bardziej lipa. Próby przedłużenia Lisa - wraz z podwyżką i kwotą odstępnego.
Wszystkie ruchy były po to byśmy w końcu zaliczyli solidny sezon, więc można przypuszczać że wartość samego Lisa mogła by wzrosnąć nawet i 3 krotnie.
A jeśli nie było takiej możliwości, to trzeba było go próbować sprzedać miesiąc temu, szczególnie że kwot nie powala.
No ale trudno.
|
A nie uważasz, że klub w razie odejścia Lisa ma przygotowaną alternatywę
