tomasz_19 napisał(a):

|
Jedyną rozsądną opcją wydaje się być ten Chudy z Górnika, chłop ma kartę w ręku i jakiś poziom prezentuje. Pytanie czy chciałby u nas grać i jeśli tak to za jakie pieniądze.
|
Myślę, że jest wiele innych opcji, ale możliwe, że weźmiemy właśnie jego. Będzie wesoło.