Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88085
Stary 30.07.2021, 11:46
Jedyną rozsądną opcją wydaje się być ten Chudy z Górnika, chłop ma kartę w ręku i jakiś poziom prezentuje. Pytanie czy chciałby u nas grać i jeśli tak to za jakie pieniądze.
Odpowiedz cytując