mitmichael napisał(a):

|
Właściciel FCSB, Becali, powiedział, że zwolni dwóch graczy po tym żenującym odpadnieciu z Ligi Konferencyjnej: Vucur i Ondrasek odpadli. Zostaną uwolnieni. Oba zostały podpisane latem tego roku.
|
Czyli ciąg dalszy "Także ten...."
