|
Ok, skoro nie ściągano Biegańskiego jako jedynki licząc się jednocześnie ze sprzedażą Lisa, to wiadomo, że jakaś jedynka musi być na radarach. Ktoś doświadczony, bo musi się różnić od Mikołaja.
Tylko nie rozumiem po co było podpisywać Rosę na rok, czyli okres równy kontraktowi Buchala? Tego nie rozumiem.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|