Karherop napisał(a):

Lis podobno żegna się z Wisłą i osiądzie we Francji, za całkiem niezły pieniądz dla Wisły.
Wielka szkoda, choć można było się tego spodziewać.
Teraz Biegański będzie zbierał "frycowe" i pewnie w rundzie zawali nam kilka więcej bramek niż Lis, ale osobiście liczę na to że nie będziemy na tą pozycję ściągać "starego Słowaka" ani nikogo z tych rzeczy. Kupiliśmy duży talent to trzeba go promować i szukać zysku dla wszystkich stron.
|
Zgadzam się.z Kolegą. W kadrze i na liście płac mamy juz jednego doświadczonego bramkarza z rocznym kontraktem.
Strata Liska będzie bolesna ale to ostatni moment a my jesteśmy finansowo na musiku.
Biegański będzie popełniał błędy ale Lis na początku miał tak samo.
W perspektywie czasu uważam jednak, że będziemy na plusie, podobnie jak z Mateuszem.
Może się okazać, że Gula z Kowalem mają jednak inne zdanie i taki przysłowiowy "doświadczony Słowak" przyjdzie. Tylko wtedy nie bardzo zrozumiem podpisanie Kacpra Rosy i jego rolę w zespole.