Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88078
Stary 30.07.2021, 09:21
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Lis podobno żegna się z Wisłą i osiądzie we Francji, za całkiem niezły pieniądz dla Wisły.

Wielka szkoda, choć można było się tego spodziewać.
Teraz Biegański będzie zbierał "frycowe" i pewnie w rundzie zawali nam kilka więcej bramek niż Lis, ale osobiście liczę na to że nie będziemy na tą pozycję ściągać "starego Słowaka" ani nikogo z tych rzeczy. Kupiliśmy duży talent to trzeba go promować i szukać zysku dla wszystkich stron.
Zgadzam się.z Kolegą. W kadrze i na liście płac mamy juz jednego doświadczonego bramkarza z rocznym kontraktem.
Strata Liska będzie bolesna ale to ostatni moment a my jesteśmy finansowo na musiku.

Biegański będzie popełniał błędy ale Lis na początku miał tak samo.
W perspektywie czasu uważam jednak, że będziemy na plusie, podobnie jak z Mateuszem.

Może się okazać, że Gula z Kowalem mają jednak inne zdanie i taki przysłowiowy "doświadczony Słowak" przyjdzie. Tylko wtedy nie bardzo zrozumiem podpisanie Kacpra Rosy i jego rolę w zespole.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując