Karherop napisał(a):

|
osobiście liczę na to że nie będziemy na tą pozycję ściągać "starego Słowaka" ani nikogo z tych rzeczy. Kupiliśmy duży talent to trzeba go promować i szukać zysku dla wszystkich stron.
|
Chudy nie przedłużył umowy z Górnikiem Zabrze twierdząc , że czeka na ofertę z lepszej ligi, żeby się nie okazało , że tak naprawdę to czeka na transfer Lisa
