Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88074
Stary 29.07.2021, 23:05
Lis podobno żegna się z Wisłą i osiądzie we Francji, za całkiem niezły pieniądz dla Wisły.

Wielka szkoda, choć można było się tego spodziewać.
Teraz Biegański będzie zbierał "frycowe" i pewnie w rundzie zawali nam kilka więcej bramek niż Lis, ale osobiście liczę na to że nie będziemy na tą pozycję ściągać "starego Słowaka" ani nikogo z tych rzeczy. Kupiliśmy duży talent to trzeba go promować i szukać zysku dla wszystkich stron.
Odpowiedz cytując