Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2421
Stary 29.07.2021, 21:48
Cytat:
Cieszy że nie tylko mnie śmieszy rozczulanie się nad "bodyshamingiem" (rzekomo) zawodowego sportowca. Nie dziwię się że ten klubik spadł z ligi i nie wróżę im powrotu, raczej kolejny spadek. Dlaczego?
1) Ich piłkarze to (wybaczcie) cipy
2) Ich piłkarze prowadzą wybitnie niesportowy tryb życia, bo żeby się zapuścić kiedy cała Twoja praca to treningi i mecze to już trzeba chyba w KFC przyssać się do dystrybutora z Colą... Przecież to nie jest klub oldboyów!
Hyballa to chyba taki czub + typowy Niemiec, czyli liczy się profesjonalizm i nie ma litości. Nasluchał i napatrzył się w Niemczech na te maszyny, profesjonalne szkolenie, myślenie, podejście i go ....ica strzeliła jak się okazało, że tak się jego kariera trenerska potoczyła, że trafił w takie miejsca gdzie ogólnie gardzo sie profesjonalnym podejściem do zawodu, gdzie osoby pokroju Lewandowskiego to dziwaki i ogólnie ten kto ma ambicje i talent to momentalnie spieprza z tej e-klapy czy z Danii (bo podejrzewam, że tam sytuacja jest podobna co u nas). I trochę chlopa życie przerosło, nie rozumie, że nie wszedzie jest takie podejście jak w Niemczech
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując