Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15036
Stary 29.07.2021, 21:47
Właściciel FCSB, Becali, powiedział, że zwolni dwóch graczy po tym żenującym odpadnieciu z Ligi Konferencyjnej: Vucur i Ondrasek odpadli. Zostaną uwolnieni. Oba zostały podpisane latem tego roku.
Odpowiedz cytując