|
Peter ma dobre metody , ale niestety odleciał i wszystkie nawet sluszne protesty wrzuca do jednego wora z "nie chce im sie trenowac
". Przejawiało się to między innymi tym, że duża liczba zawodników jest fizycznie kontuzjowana w wyniku ciężkiego treningu bez uwzględnienia indywidualnego dawkowania zajęć, także dla wielu młodych piłkarzy, którzy właśnie przybyli do EfB. Ze strony Petera Hyballi widzimy niezrozumienie zakresu i charakteru kontuzji, które w naszej i fizjoterapeuty opinii wydłużą jedynie czas dojścia do zdrowia danego zawodnika."
to go dyskwalifikuje z grona poważnych trenerów , stracił czujność i wyleciał na łuku
a żeby sie skarżyć na "bodyshamming" ba żeby wogle używać takiego słowa , to trzeba być po prostu ciota i tyle , frajerem po prostu
pozdrowienia dla 99% forumowiczów dla których rzeczywistość jest czarno-biała (zły/dobry hyballa)
|