|
Już nie przesadzajcie z tą ciotowatością piłkarzy tego Ecośtam. List otwarty chroni ich przed indywidualną odpowiedzialnością dyscyplinarną. Jakby któryś sprzedał trenrowi kopa, to miałby prze.ebane. Przecież nie mogli WSZYSCY dać Hyballi z liścia. A tak trener jest skończony, wyleci w ciągu kilku-kilkunastu dni pewnie, a ewentualne kary dla piłkarzy nie będą zbyt dotkliwe, bo klub musi ukarać wszystkich podpisanych.
|