Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2411
Stary 29.07.2021, 17:08
Ten list obrazuje dwie kwestie, a mianowicie, że Hyballa zwariował, a także to że zawodnicy tym listem ośmieszają się... Serio dorosły facet rozpłakał się? Bądźmy poważni... Bodyshamming? Chyba zawodowemu piłkarzowi nie przystoi aż tak zapuścić się... aby dochodziło to takich scen...

Hyballi nie rozumiem... wyleciał od nas ze względu na trudny charakter i skłócenie się ze wszystkim... a teraz szykuje się to wylotu z Danii, tyle że tym razem z epickim hukiem
Na tej Słowacji to trenował chyba tytanów Tam nie było żadnych skarg tego rodzaju, ani takich popisów jak u nas.

Powinni zatrudnić Patryka Małeckiego który wyjaśniłby krótko, acz treściwie co o nim sądzi
Odpowiedz cytując