|
Uważam, że do meczu z Zagłębiem Lubin należy podchodzić z daleko idąc rezerwą... Pamiętajmy, że nasz przeciwnik postanowił przygotowywać się bez trenera i z dziwnymi wytycznymi zarządu, a nowy trener przyszedł w ostatniej chwili... Czyli podsumowując zagraliśmy z drużyną, która miała zaburzony okres przygotowawczy i wystawiła nie najmocniejszy skład przeciwko nam, zgodnie z wolą zarządu...
Cieszy wynik i sama gra choć martwi niepewność w obronie, pomimo wyniku na zero w tyłach... Ale jakiś poważny przeciwnik wykorzysta naszą niepewność w obronie.
Cieszy, że Savić zaczął na ławce i oby tak zostało do końca sezonu. Statystyki tego tzw. ofensywnego zawodnika są dramatyczne. Zagrał już sporo meczy a pokazał coś wartościowego może w kilku meczach...
Ciekawe czy dojdzie ktoś jeszcze do ataku... bo samym Klimentem chyba że zostanie Forbes.
|