Wyświetl pojedynczy post
wislak2214
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88060
Stary 28.07.2021, 23:22
[QUOTE=ciastek88;1569805]Na szczęście nie jest to drugi Chuca , ot taki średni zawodnik na ławkę. Pytanie jak Savic do tego podejdzie bo mam wrażenie , że to jest typ piłkarza , który posadzony na ławce zamiast walczyć o pierwszy skład będzie emanował frustracją .[/QUOJak

Jak dotąd wygląda na gościa który ma wyje**** i niechlujstwem swym doprowadza do szewskiej pasji niż na kolesia któy ma kipieć ze złości bo siedzi na ławie.
Odpowiedz cytując