Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1347
Stary 28.07.2021, 12:44
Naprawdę nie wiem co musi się stać, żeby VAR w końcu zaczął działać prawidłowo.

Karny dla Zagłębia to kompromitacja zarówno sędziego (do czego jestem przyzwyczajony) ale i całego zasranego protokołu VAR.
Odpowiedz cytując