Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1346
Stary 28.07.2021, 12:34
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Oba były ewidentne.

Nie szukałbym spisku, Lasyk jest bardzo słabym sędzią, nie pierwszy raz się kompromituje. Niestety, nie on jeden odwala takie akcje i nie dotyczą tylko nas. Może po odejściu Przesmyckiego będzie większa rotacja, pytanie czy jest kim rotować.
Slaby czy nie, to nie udało mu się zaliczyć pod rząd 11 spotkania bez wygranej Wisły. Przerwaliśmy jego świetna passę.

W dodatku zauważył karnego dla Zagłębia którego nie było oraz nie "zauważył" karnego ktory był dla nas. No przypadek, naprawdę.

Tylko var nas uratował, bo sędzia Lasyk by nam karnego od tak nie darował.
Odpowiedz cytując