wolfy napisał(a):

Oba były ewidentne.
Nie szukałbym spisku, Lasyk jest bardzo słabym sędzią, nie pierwszy raz się kompromituje. Niestety, nie on jeden odwala takie akcje i nie dotyczą tylko nas. Może po odejściu Przesmyckiego będzie większa rotacja, pytanie czy jest kim rotować.
|
Slaby czy nie, to nie udało mu się zaliczyć pod rząd 11 spotkania bez wygranej Wisły. Przerwaliśmy jego świetna passę.
W dodatku zauważył karnego dla Zagłębia którego nie było oraz nie "zauważył" karnego ktory był dla nas. No przypadek, naprawdę.
Tylko var nas uratował, bo sędzia Lasyk by nam karnego od tak nie darował.