Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 28.07.2021, 11:23
Blixa napisał(a):Wyświetl post
Patrzac na ilosc szrotu jaka mielismy to jest w sumie cud ze nie spadlismy z tej ligi w ostatnich dwoch sezonach.

Nie jest. Inni mieli gorsze składy.
Odpowiedz cytując