|
Rzeczywiste KARY dla chujów z gwizdkami za robienie z kibiców idiotów !!!
I to jest zadanie dla władz klubów, a przez nich dla Ekstraklasy jako spółki. Oni muszą wymóc na Kolegium Sędziów czyli PZPN wyciąganie konsekwencji dla przekręciarzy. Bo wszyscy na tym tracą...
|