Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1342
Stary 27.07.2021, 21:40
VAR jak to VAR, i tak zawsze decyduje czlowiek. Żaden system nigdy nic nie poprawi jeśli na końcu będzie stało s....ysyństwo i podłość człowieka. Jako istoty inteligentne ale i kurewskie, jesteśmy w stanie zniszczyć wszystko. Także po pierwsze to trzeba takich oszustów/imbecyli wykopać z sędziowania, a później się bawić w VARy czy nie VARy. Bo co z tego, że jest VAR skoro jest i tak ciągle dowolna interpretacja sędziego, a jak chce to i tak .......i cały ten cyrk i sobie sedziuje po swojemu, jakby zapomniał, że ten VAR istnieje? To albo tak jak mówię, oszust, albo zwykły imbecyl, który jest szkolony niby ale jest tak tępy na umyśle, że w kluczowym momencie, w ewidentnej sytuacji gdzie każdy normalny człowiek zdrowy na umyśle by dla spokoju sprawdził na VARze taką sytuację, on jej nie sprawdza.

Aczkolwiek uważam, że odkąd to wprowadzono to jest lepiej. Dużo tych pomyłek wyeliminowali i też samo stosowanie VARu się poprawiło. Bo np pamiętam, że na MŚ 2018 to ostro oszukiwali tym VARem i drukowali na chama. Teraz na ME to chyba tylko w sumie ta jedna sytuacja ze Strerlingiem była taka mocno dyskutowana.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując