|
Przede wszystkim - niektórzy debiutanci już przeskoczyli statystykami naszego kebabożernego napastnika, Mawutora czy Medveda, a taki Skvarka goni trzy asysty Silvy. Hlousek też raczej nie okaże się kolejnym Abramowiczem. Poprzednio ściągaliśmy tak żałosny szrot że już sam fakt że nasi nowi piłkarze nie wyglądali na zagubionych na boisku jest dobrym prognostykiem.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|