|
poki co moze i podziele skore na niedziwiedziu , bo jeden mecz, ale wyglada na to ze pierwszy raz odkad pamietam WSZYSTKIE nowe nabytki odpaliły !
Kliment , Skwarka, Hanousek, El Mahdioui
każdy na dzień dobry podstawowa 11 i bezdyskusyjnie lepsza niż poprzednik na tej pozycji !
a no w sumie zapomnialem o Hugim
|