Karherop napisał(a):

Savic to pierwszy kreatywny zmiennik do środka pola, (Kuby nie liczę bo wiadomo - kontuzje).
I wy chcecie go teraz wywalić? No chyba że macie na oku innego piłkarza..
Teoretycznie Kuveljic też jest do odpalenia ale.. ta sama sytuacja co wyżej z Saviciem. Ktoś musi siedzieć na ławce, nawet jeśli nie do końca będzie zadowolony.
Ogółem w sytuacji z Forbsem wiele wskazuje na to że zostaliśmy na lodzie, ale obym się mylił.
|
Teraz to nie ma sensu, ale rzeczywiście w przerwie zimowej, jeśli nie pokażą więcej niż do tej pory, trzeba ich obu odpalić.