Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88049
Stary 27.07.2021, 14:11
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Savic to pierwszy kreatywny zmiennik do środka pola, (Kuby nie liczę bo wiadomo - kontuzje).

I wy chcecie go teraz wywalić? No chyba że macie na oku innego piłkarza..

Teoretycznie Kuveljic też jest do odpalenia ale.. ta sama sytuacja co wyżej z Saviciem. Ktoś musi siedzieć na ławce, nawet jeśli nie do końca będzie zadowolony.

Ogółem w sytuacji z Forbsem wiele wskazuje na to że zostaliśmy na lodzie, ale obym się mylił.
Teraz to nie ma sensu, ale rzeczywiście w przerwie zimowej, jeśli nie pokażą więcej niż do tej pory, trzeba ich obu odpalić.
Odpowiedz cytując