Savic to pierwszy kreatywny zmiennik do środka pola, (Kuby nie liczę bo wiadomo - kontuzje).
I wy chcecie go teraz wywalić?

No chyba że macie na oku innego piłkarza..
Teoretycznie Kuveljic też jest do odpalenia ale.. ta sama sytuacja co wyżej z Saviciem. Ktoś musi siedzieć na ławce, nawet jeśli nie do końca będzie zadowolony.
Ogółem w sytuacji z Forbsem wiele wskazuje na to że zostaliśmy na lodzie, ale obym się mylił.