|
Tak patrzę na naszą kadrę i na ten moment na wylocie jest 3 zawodników.
Forbes - nie wiadomo co z tym jego transferem. Może będzie, może nie.
Savic - on raczej dużo nie pogra.
Lis - kończy się kontrakt i jakby coś sensownego wpłynęło to na pewno wezmą hajs. Najlepiej byłoby przedłużyć kontrakt o rok z jakąś sensowną klauzulą wykupu. Mielibyśmy stabilizację w bramce i czas na "ogarnięcie" Biegańskiego i Brodę na wypożyczeniu. Za rok obaj walczyliby o jedynkę.
Dwóch pierwszy nie szkoda. Nie sprawią realnego osłabienia a myślę, że ich kontrakty oraz Chuci plus gotóweczka pozwoliłaby ściągnąć może nie kogoś do pierwszego składu, ale 1-2 talenty, które za rok dwa weszłyby do składu.
|