|
co by nie mowić dozgonny szacunek dla trenera Hyballi za praktycznie całkowite wyczyszczenie szatni z oszustow, przebierancow, kalek, parapiłkarzy typu Janicki, Niepsuj, Chuca, Silva, Mak itd itp. Takich trenerów w tej gowno lidze bardzo brakuje - widzisz, ze przebieraniec i od razu won. Zadnych tam drugich szans, męczenia sie bo przeciez nie ma lepszych, z braku laku czy cos. Po prostu pakuj sie i szukaj pracy. Tak to dokladnie powinno wygladac.
Dokładnie cos takiego powinni teraz w Płocku zrobic z kazdym jednym bez wyjatku przebierancem, ktory bral udzial w kompromitacji z przedszkolem Legii oraz w Piaście w przypadku Lipskiego.
|