robert777 napisał(a):

|
Nikt nie chce naszego Asa. Przez ten miesiąc przejechał z połowę Chin ....
|
Taa, zwłaszcza, że w obecnych czasach dla obcokrajowca przejechanie połowy Chin jest równie prawdopodobne, jak to, że "Mission Impossible" to film dokumentalny
