Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88035
Stary 25.07.2021, 23:29
Któż z nas nie pamięta tych słów Bednarza...

I tak po latach wiemy jedno, to nie on był największym problemem Wisły. Ba, 90% z tego co mowil nie było nawet jego słowami. Co najwyżej życzeniowym myśleniem Cupiala.

I tylko wspominając te wywiady to pamiętam jak dziś ze już wtedy wydawało się to jak patykiem na wodzie pisane.
Odpowiedz cytując