Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88034
Stary 25.07.2021, 23:07
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Mój ulubiony bełkot jak klub mówi gdzie chce być za 2-3 lata...
Pamiętam jak jakieś 4-5 lat temu niejaki Junco mówił że już za 3-5 lat będziemy ponownie walczyć o ligę mistrzów . Bo Wisła na to zasługuje !
A więc im mniej klasycznej , sloganowej gadaniny a więcej cichej , konsekwentnej roboty tym lepiej !
Nie zapominajmy o tej wypowiedzi.

https://pilkanozna.pl/index.php/Wyda...-bogactwa.html
Odpowiedz cytując