Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88032
Stary 25.07.2021, 19:14
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Może czekamy na okazje? Niestety, ale jest kolejność dziobania a my jesteśmy w ostatniej grupie razem z Mielcami czy innymi takimi. Trochę cierpliwości, do końca okienka jeszcze zostało trochę czasu
Zgadzam się.
Na transfer gotówkowy raczej nas nie stać. Dodatkowo napastnik kosztuje najwiecej w stosunku do innych pozycji.
My nawet w realiach ligowych nie jesteśmy pierwszym wyborem dla piłkarzy z kartą w ręce, więc po prostu musimy czekać na swoją kolej.
Nawet na takiego Forbsa musieliśmy swoje poczekać, żeby w ogóle do nas trafił.
Odpowiedz cytując