Ogryzek napisał(a):

Może czekamy na okazje? Niestety, ale jest kolejność dziobania a my jesteśmy w ostatniej grupie razem z Mielcami czy innymi takimi. Trochę cierpliwości, do końca okienka jeszcze zostało trochę czasu
|
Zgadzam się.
Na transfer gotówkowy raczej nas nie stać. Dodatkowo napastnik kosztuje najwiecej w stosunku do innych pozycji.
My nawet w realiach ligowych nie jesteśmy pierwszym wyborem dla piłkarzy z kartą w ręce, więc po prostu musimy czekać na swoją kolej.
Nawet na takiego Forbsa musieliśmy swoje poczekać, żeby w ogóle do nas trafił.