Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88030
Stary 25.07.2021, 18:25
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Chuca odpalony. Bardzo dobrze, że udało się rozwiązać kontrakt.
Chyba ostatnie najsłabsze ogniowo, no jeszcze Savic został

Ciekawe czy ocena jego gry w sparingach i postawa na treningach odegrała jakąś rolę w rozwiązaniu kontraktu.

PS:

Coś czuję, że SILVA rozegra dobry sezon.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 25.07.2021 o godz. 18:30.

Odpowiedz cytując