Jagul napisał(a):

|
Chuca odpalony. Bardzo dobrze, że udało się rozwiązać kontrakt.
|
Chyba ostatnie najsłabsze ogniowo, no jeszcze Savic został
Ciekawe czy ocena jego gry w sparingach i postawa na treningach odegrała jakąś rolę w rozwiązaniu kontraktu.
PS:
Coś czuję, że SILVA rozegra dobry sezon.