Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88029
Stary 25.07.2021, 16:35
maciekkk napisał(a):Wyświetl post
Jak szczegółowy plan długoterminowy może określać zakrada 2-3 lat. To jest tylko takie gadanie.... Nie ma żadnego planu i nie wierzcie w to. Tak sobie można powiedziec na odwal się. Zakładamy że za 2-3 lata będziemy się liczyć..

Plan to mial Raków gdzie szeczegolowo były realizowane kroki do tego aby po 5 latach być w miejscu, w którym są.

Żaden plan nie moze być tak nie precyzyjny w takim okresie. Bo albo w 2 albo w 3 lata. Tzn albo mamy plan aby za 2 lata być w czołówce, albo mamy plan aby za 3 lata być w czołówce. Bo jeśli mamy plan na 2 lata i nam nie wyjdzie to co wtedy? Wtedy jest restart i od nowa? Czy ciągniemy dalej do 3 roku Za hoya tego nie czaje ze można coś tak nie precyzyjnie zakładać w tak nie długim czasie...

Przegrzałem zwoje.
Warto zaznaczyć, ze w Rakowie jest ten sam trener od 4 lat. My jesteśmy na początku tej drogi. Mamy nowego trenera, który musi nie tylko poukładać ten zespół, ale dobrać wraz z klubem zawodników do swojej wizji. Ten proces będzie trwał przez kilka okienek transferowych. Pewnie, jeśli wszystko pójdzie z planem Wisła za rok będzie dużo mocniejszą drużyną niż dzisiejsza, ale... na ile to wystarczy, zobaczymy. Bo przecież inni również w tym czasie będą się rozwijać.
Odpowiedz cytując