|
W klubie zakładają że za 2-3 lata nie będzie już balastu w postaci długów, więc możliwości rywalizacji będą na tym samym poziomie co Rakowa, Pogoni czy Lechii, czyli drużyn, ktore tych długów nie mają, jak i również bogatych właścicieli na tyle by pompować miliony w drużynę.
I od finansowej strony może się to kleić. Sportowo zawsze to jest loteria. Niemniej ustabilizowanie sportowe w pierwszej 8 przez 2-3 lata już będzie krokiem w dobrą stronę. Najlepszym przykładem jest Pogoń od przyjścia Runjacia.
17/18 - miejsce 11 miejsce (przejęcie na miejscu 16)
18/19 - miejsce 7
19/20 - miejsce 6
20/21 - miejsce 3
|