Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88023
Stary 25.07.2021, 11:44
Mój ulubiony bełkot jak klub mówi gdzie chce być za 2-3 lata...
Pamiętam jak jakieś 4-5 lat temu niejaki Junco mówił że już za 3-5 lat będziemy ponownie walczyć o ligę mistrzów . Bo Wisła na to zasługuje !
A więc im mniej klasycznej , sloganowej gadaniny a więcej cichej , konsekwentnej roboty tym lepiej !
Odpowiedz cytując