Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88022
Stary 25.07.2021, 11:06
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam ale jeżeli chcemy ligę grać z Czechem cały czas mając na uwadze że nie wiadomo czy wypali a co ważniejsze czy będzie zdrowy i w obwodzie zostaje nam Sobol i Zdybowicz to ta formacja jest najsłabsza w ekstraklasie. Odeszło tylu zawodników a następcy nawet na papierze nie są od nich lepsi. Nie rozumiem również o co chodzi z saga odejścia Forbesa tyle czasu przecież do Chin z Europy w ostatnim czasie poszło wielu zawodników i transfery zamykały się w góra tydzień.
Przedstawiciele naszego klubu twierdzili, że chcemy znaleźć się na pudle za 2-3 lata. Nie walczymy o mistrzostwo, tylko miejsce lepsze niż 13. W dużej mierze będzie to zależało od tego jak udane okażą się transfery Urygi, Hanouska, Skvarki, El Mahdoui czy Hugiego, a nie tylko napastnika, którego sprowadziliśmy. Skoro wobec tego nie ścigamy się o złote kalesony, można spokojnie podejść do tematu i poczekać na kolejne okienko. Przedstawiam tylko punkt widzenia klubu a nie swój. Kibice są pewnie bardziej rozgorączkowani, stąd ta dyskusja, ale skoro cele nie są jakoś strasznie wyśrubowane, rozumiem podejście Wisły.
Odpowiedz cytując