|
Z jednej strony odejście Forbesa to ogromna strata bo w systemie z dwójką napastników mógłby grać na ścianę i rozgrywać piłki do Klimenta/Sobola i odnalazł by się o wiele lepiej niż samemu wywierając presję na obrońcach i gonić po całej murawie.
Z drugiej strony jego odejście zagwarantuje zastrzyk gotówki a ponad to zejdzie z kontraktu, a zarobione pieniądze można przeznaczyć na transfer gotówkowy i opłatę kontraktu lub wolny transfer i wyższy kontrakt w teorii lepszego zawodnika. Z tym, że jeśli odpali Kliment to przestaniemy oglądać się za napastnikiem i będziemy się skupiać na szukaniu skrzydłowego, a dokładniej lewego skrzydłowego do rywalizacji z Dorem.
|