Merkury napisał(a):

|
Chuca odszedł to już fakt. Ilu ofensywnych pomocników mamy w tej chwili w kadrze? Mam nadzieję że ktoś dojdzie!
|
Kuba, Młyński, Yeboah, Starzyński, Skvarka, Savić, Duda, Hugi jako skrzydłowy bądź napastnik czyli 8. Do tego młodzież oraz uparcie można podliczyć pod to zestawienie zawodników z pozycji numer 8.
Czy ktoś nam potrzebny w tej formacji? Według mnie lepiej szukać napastnika, bo Dor jednak grać będzie w tej kolejce na szpicy, a w kolejnych już na skrzydle.