|
Te zachwyty wynikają chyba z tego, że Silva jest kojarzony z Chucą i od Chuci był/jest zdecydowanie lepszy i bardziej pracowity. Co nie zmienia faktu, że jest słaby i dobrze, że udało nam się go gdzieś dalej posłać.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|