Karherop napisał(a):

Taki Sikorski w wieku 33 lat został królem strzelców na Cyprze i pewnie teraz jest zupełnie innym zawodnikiem niż ten który u nas "grał".
|
No bez jaj . Został królem strzelców 2 ligi cypryjskiej. Nie chcę wiedzieć jaki jest poziom tych rozgrywek, o ile Mistrz Cypru goli frajerów z ekstraklasy to taka 2 liga cypryjska jako całokształt to pewnie poziom naszego 3 poziomu rozgrywkowego( 2 liga ) albo niżej. Po prostu Daniel Sikorski po tylu latach "kariery" trafił wreszcie tam gdzie jego miejsce.
Chociaż na forum pojawiły się głosy o sprowadzeniu do Wisły Bilińskiego , więc nie zdziwiłoby mnie gdyby ktoś wyszedł z życzeniem powrotu Sikorskiego do Wisły
