Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87994
Stary 23.07.2021, 12:15
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Czym zaczął się spłacać? Wywiadem dla interii? Bo na boisku nic w zeszłym sezonie nie pokazał - ani za Skowronka, ani za Hybali.
Wczoraj zadebiutował w Pogonii, zauważyłem że wszedł kiedy machnął się w polu karnym. Poza tym chyba tyle jeżeli chodzi o kontakty z piłką.

Cóż, wina Wisły że zatrudniła za słabych trenerów żeby ogarnęli talent Silvy.

BTW - kolejnym który się spłaca jest Arsenić, prawie przegrał mecz Rakowowi z jakimiś ogórami. Jak u nas grał to nie odwalał takich jaj jak później w Jagielloni i teraz w Rakowie.
Uważam że w zeszlosezonkwej mizerii dał nam nawet więcej niż Savic, Yeboah, Medved i kilku innych "ofensywnych zawodników".
Co oczywiście nie znaczy że też bym go po sezonie nie odpalił.

Po prostu jak na 24 czy 25 lat to jeszcze może wskoczy na wyższy poziom.

Taki Sikorski w wieku 33 lat został królem strzelców na Cyprze i pewnie teraz jest zupełnie innym zawodnikiem niż ten który u nas "grał".
Odpowiedz cytując