Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87987
Stary 22.07.2021, 21:19
Silva - zawodnik który został odpalony przez dwóch trenerów (przypomnę tylko że Skowronek też go odpalił na kilka miesięcy, bo widzę że jak zwykle niektórych już trzęsie na możliwość do.......enia się do Hyballi ). A i Stolarczyk w pewnym momencie z niego zrezygnował.
Naprawdę nisko upadliśmy jak ktoś tęskni są takim szrotem.
Odpowiedz cytując