s1mone napisał(a):

Po tym, że aklimatyzacje już w Polsce odbył.
Patrząc na drużynę Hyballi, jakoś dziwnie zbiegła się nasza słaba postawa z wyrzuceniem Silvy z pierwszego składu.
Wcale bym się nie zdziwił jakby odpalił.
|
Celna uwaga, zgadzam się z tym.